Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Refleksyjne Jasełka Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 14 Styczeń 2020 15:20

W dniu 16 grudnia 2019 roku zaprosiliśmy Dyrekcję, Nauczycieli i młodzież na teatralne Jasełka, przygotowane przez grupę artystyczną ZSG . Spotkanie rozpoczął Pan wicedyrektor Błażej Siwiec , miłym akcentem było uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom i laureatom X Szkolnego Konkursu Karaoke o Złoty Mikrofon Dyrektora Szkoły.


Podczas przedstawienia gościliśmy wspaniałą publiczność, która reagowała na to, co się dzieje na scenie i doceniła młodych aktorów. Byli to Nauczyciele z następującymi klasami: ITD, ITFP, IIIZA, IIITF, ITGP, IZC. Mamy nadzieję, że treści i przemyślenia, zawarte w spektaklu, pobudziły Was także do refleksji, zadumy nad współczesnością i tradycją.

W Jasełkach udział wzięli:

Oliwia Cholewska i Wiktoria Maksimowicz z kl. ITEP, Kaztenny Galez, Jakub Jabłoński, Joanna Kamieńska, Daniel Maluga, Agnieszka Nazarczuk, Kacper Narewski, Magda Krzywosz, Zbigniew Zahorowski – uczniowie z kl. ITFP, Damian Siemionkowicz z kl. IZC, Paulina Koc z kl. IZEP, Jakub Olechno , Patrycja Ostapowicz , Karolina Ziembicka z kl. IIITC, Aleksandra Augustynowicz z kl. IIITD, Zuzanna Chorchiel z kl. IIITF, Paulina Zawadzka z kl. IVTF.

Grupa techniczno- akustyczna – Eryk Bogusz, Kacper Radziszewski z kl. ITB, Mateusz Wróblewski z kl. IITC, Szymon Kunda z kl. ITFP.

Zdjęcia – Wiktoria Ignatowicz z kl. ITB


Jasełka zostały przygotowane pod kierunkiem Pani Jolanty Baranowskiej.

Grupa artystyczna ZSG