Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Zubroffka Short Film Festival Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 14 Grudzień 2019 21:39

Zubroffka Short Film Festival to nie tylko wydarzenie filmowe i muzyczne, ale też i kulinarne! Uczniowie naszej szkoły Mateusz Wróblewski, Rafał Wnorowski, Sebastian Tarachoń i Sebastian Główczyński pod czujnym okiem pani Agnieszki Świercz przygotowali regionalne specjały na Chilijskie Śniadanie Filmowe w Famie. Wszyscy byli pod wrażeniem talentów kulinarnych naszych uczniów! Buen trabajo!!!

Marta Mazuruk
Agnieszka Świercz