Menu główne
- - - - - - - - - - - - - - - -
Historia i WoS
- - - - - - - - - - - - - - - -
Przebsiębiorczość
- - - - - - - - - - - - - - - -
Żywienie
- - - - - - - - - - - - - - - -
English Website
Fascynacje
- - - - - - - - - - - - - - - -
Ścieżki kariery zawodowej absolwentów
- - - - - - - - - - - - - - - -
Gastronomik wczoraj i dziś
Konkurs Gastronomiczny
Wyszukiwarka
Klasyliada 2018 – finał V edycji Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 30 Kwiecień 2018 09:04


19 kwietnia 2018 roku w świetlicy szkolnej, odbył się finał piątej edycji Klasyliady – Turnieju wiedzy o historii i dniu dzisiejszym Zespołu Szkół Gastronomicznych. Wzięły w nim udział cztery zespoły klasowe, które uzyskały najlepsze rezultaty w eliminacjach międzyklasowych. Eliminacje odbyły się w dniach 5.04 – 9.04. 2018r., z udziałem 24 klas. W finale zaprezentowały się zespoły klas:Uczestnicy finału musieli odpowiedzieć na 10 pytań w rundzie zasadniczej. Były także przygotowane pytania dodatkowe, na wypadek gdyby zespoły osiągnęły taki sam rezultat punktowy. Czas odpowiedzi na pytania wynosił 1 minuty. Przebiegowi rywalizacji przyglądał się wicedyrektor ZSG p. Błażej Siwiec.

Nad prawidłowym przebiegiem finału czuwało jury w osobach:
  • Wojciech Brański – przewodniczący,
  • Anna Fronc,
  • Arkadiusz Noskowicz.

Po zaciętej rywalizacji najlepszym zespołem okazała się drużyna klasy IV TF, kolejne miejsca zajęli uczniowie klas: IV TG (II miejsce), I TF (III miejsce) i I TC (IV miejsce).

Każdy uczestnik finału otrzymał z rąk p. Błażeja Siwca, wicedyrektora Zespołu Szkół Gastronomicznych, nagrodę książkową oraz pamiątkowy dyplom.

Pomocą techniczną służyli: Karolina Ziembicka i Jakub Wołochowicz z klasy I TC oraz Dominik Kolczykiewicz z kl. II TC. Fotografie ilustrujące tę relację wykonali Arkadiusz Noskowicz i Sławomir Szeremeta.


Wojciech Brański
Zmieniony: Poniedziałek, 30 Kwiecień 2018 09:11